Infoaudytor, Audyt legalnoœci oprogramowania, Audyt oprogramowania, Audyt sprzętu Informacje o INFOAUDYTOR Nasza oferta Dodatkowe korzyœci Informacje prawne Kontakt z nami Strona główna Poleć nas innym
Zadbamy, by Twoja firma nie stała się kolejnym piratem komputerowym
Informacje prawne - INFOAUDYTOR

W ramach tzw. audytu legalności prowadzonego "z urzędu", prokuratura lub policja ustala czy podmiot korzysta z nielegalnego oprogramowania, a tym samym czy dopuszcza się naruszenia określonych przepisów Kodeksu Karnego lub Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
W przypadku firm i instytucji, które nie posiadają aktualnych informacji i danych na temat zainstalowanego oprogramowania, stwierdza się zaistnienie takich naruszeń. W tej sytuacji członkowie Zarządu zostają narażeni na postawienie zarzutów, a w konsekwencji na osobistą odpowiedzialność karną oraz w określonych przypadkach na odpowiedzialność cywilnoprawną w postaci odszkodowań i wysokich kar finansowych.

Zapewniamy należytą dokumentację na wypadek kontroli.Więcej informacji na stronie organizacji BSA http://www.bsa.org/poland.

Dodatkowe informacje - INFOAUDYTOR

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o podstawach prawnych oraz sankcjach karnych, wynikających z używania nielegalnego oprogramowania, kliknij tu: http://www.bsa.org/poland.

STRONA GŁÓWNA - O PROJEKCIE - OFERTA - KORZYŒCI - PRAWO - KONTAKT

Audyt legalnoœci oprogramowania