Infoaudytor, Audyt legalnoœci oprogramowania, Audyt oprogramowania, Audyt sprzętu Informacje o INFOAUDYTOR Nasza oferta Dodatkowe korzyœci Informacje prawne Kontakt z nami Strona główna Poleć nas innym
Projekt INFOAUDYTOR stworzyliśmy w celu umożliwienia firmom weryfikacji legalności oraz zaproponowaniu korzystnych rozwiązań finansowych i merytorycznych w kwestii wykorzystywanego przez Państwa oprogramowania.
Nasza oferta - INFOAUDYTOR

W ramach projektu INFOAUDYTOR wykonujemy pełną analizę oprogramowania zainstalowanego w komputerach wykorzystywanych przez daną firmę lub instytucję.

Po zainicjowaniu procedury audytu pozyskujemy bezpośrednio z każdego komputera szczegółowe dane określające rodzaje zainstalowanego oprogramowania, a następnie weryfikujemy jego legalność w kontekście posiadanych przez firmę licencji. Sprawdzamy również nośniki danych posiadane przez użytkowników, w celu określenia ich przydatności dla potrzeb firmy. Wyniki audytu opracowujemy w formie szczegółowego raportu poaudytowego, który wnikliwie omawia wyniki przeprowadzonych analiz oraz wskazuje ujawnione braki w licencjonowaniu i ujawnia zbędne oprogramowanie oraz pliki niezwiązane z działalnością firmy (przykładowo muzyka mp3, filmy divx). Dodatkowym niewątpliwym atutem naszej działalności jest propozycja wprowadzania rozwiązań alternatywnych, w zamian za programy bez licencji, lub po prostu niekorzystne finansowo dla Państwa firmy bądź instytucji. W ramach usługi o ile to tylko możliwe, wyszukamy oprogramowanie korzystniejsze cenowo lub nawet darmowe, a oferujące takie same walory zarówno funkcjonalne i użytkowe.
W rezultacie w ramach Audytu Legalności, dokonujemy pełnego Audytu Informatycznego dotyczącego oprogramowania, bez ponoszenia przez Państwa żadnych dodatkowych kosztów.

Skorzystanie z usług oferowanych w ramach Projektu INFOAUDYTOR pozwala uniknąć sytuacji, w których nienagannie zarządzana instytucja legitymująca się certyfikatami potwierdzającymi wysokie standardy wytwarzanych przez nią dóbr lub świadczonych usług, staje się pospolitym piratem komputerowym a jej kadra zarządzająca zostaje narażona na karne i cywilne sankcje.

Informacje dodatkowe - Infoaudytor

SoftwareCheck - nasze profesjonalne narzędzie pracy.

Posiadamy własne , specjalistyczne narzędzie zapewniające pełny audyt.

Po wykonaniu audytu przekazujemy klientom

gotową bazę danych i moduły skanujące

wraz z pełną licencją na SoftwareCheck dzięki którym na bieżąco mają dostęp do informacji o stacjach oraz w każdej chwili odpowiedzą na ewentualne zapytania organów kontrolnych lub BSA.

Poleć nas innym, więcej.

STRONA GŁÓWNA - O PROJEKCIE - OFERTA - KORZYŒCI - PRAWO - KONTAKT

Audyt legalnoœci oprogramowania