Infoaudytor, Audyt legalnoœci oprogramowania, Audyt oprogramowania, Audyt sprzętu Informacje o INFOAUDYTOR Nasza oferta Dodatkowe korzyœci Informacje prawne Kontakt z nami Strona główna Poleć nas innym
Informacje o INFOAUDYTOR - Naszą kadrę stanowią wysoko kwalifikowani informatycy oraz prawnicy, czuwający nad prawidłowym przebiegiem audytu.
Informacje o INFOAUDYTOR

Powierzenie pracy specjalistom w dziedzinie audytu, pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu i pieniędzy. Dobór właściwego oprogramowania, jego cena, a także szkolenia pracowników wielokrotnie przewyższają koszty samego audytu. Skomplikowane procedury związane z przeanalizowaniem i porównaniem legalności wszystkich licencji są operacją bardzo czasochłonną, wymagającą wiedzy, rzetelności i skrupulatności. Dodatkowym niepodważalnym atutem jest obiektywne podejście naszych specjalistów do zagadnienia audytu, co dodatkowo wymusza dyscyplinę wśród pracowników, pozwalając na jego sprawny przebieg i szybkie zakończenie. W praktyce audyt jest sterowany z konsoli zdalnie i automatycznie, zaś dla stacji off-line pobranie danych z jednego komputera zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Informacje dodatkowe - Infoaudytor

SoftwareCheck - nasze profesjonalne narzędzie pracy.

Posiadamy własne , specjalistyczne narzędzie zapewniające pełny audyt.

Po wykonaniu audytu przekazujemy klientom

gotową bazę danych i moduły skanujące

wraz z pełną licencją na SoftwareCheck dzięki którym na bieżąco mają dostęp do informacji o stacjach oraz w każdej chwili odpowiedzą na ewentualne zapytania organów kontrolnych lub BSA.

Poleć nas innym, więcej.

STRONA GŁÓWNA - O PROJEKCIE - OFERTA - KORZYŒCI - PRAWO - KONTAKT

Audyt legalnoœci oprogramowania