Infoaudytor, Audyt legalnoœci oprogramowania, Audyt oprogramowania, Audyt sprzętu Informacje o INFOAUDYTOR Nasza oferta Dodatkowe korzyœci Informacje prawne Kontakt z nami Strona główna Poleć nas innym
Informacje o INFOAUDYTOR - Naszą kadrę stanowią wysoko kwalifikowani informatycy oraz prawnicy, czuwający nad prawidłowym przebiegiem audytu.
Informacje o INFOAUDYTOR

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytu informatycznego, czyli weryfikacji legalności i przydatności oprogramowania zainstalowanego na dyskach komputerów oraz sprawdzaniu nośników danych wykorzystywanych w prywatnych firmach, instytucjach publicznych, szkołach oraz instytucjach non-profit.

Nad prawidłowym przebiegiem procedury audytu czuwają wysoko kwalifikowani informatycy oraz audytorzy.
Unikalna wiedza oraz szeroka praktyka naszych specjalistów pozwala na rzetelne i zrozumiałe opracowanie wyników raportów i analiz poaudytowych niezbędnych do weryfikacji oprogramowania w Państwa firmie.

Informacje dodatkowe - Infoaudytor

SoftwareCheck - nasze profesjonalne narzędzie pracy.

Posiadamy własne , specjalistyczne narzędzie zapewniające pełny audyt.

Po wykonaniu audytu przekazujemy klientom

gotową bazę danych i moduły skanujące

wraz z pełną licencją na SoftwareCheck dzięki którym na bieżąco mają dostęp do informacji o stacjach oraz w każdej chwili odpowiedzą na ewentualne zapytania organów kontrolnych lub BSA.

Poleć nas innym, więcej.

STRONA GŁÓWNA - O PROJEKCIE - OFERTA - KORZYŒCI - PRAWO - KONTAKT

Audyt legalnoœci oprogramowania